SportsPlus

You are here

E.g., 11/19/2018
Saturday, November 10, 2018
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Court #3 Oak Hills Shaw 4B-C vs Mariemont Foley 4B-C completed
09:00am Court #1 Sycamore Christerson 3G-A vs Lakota Shock Schaefer 3G-A completed
09:00am Court #2 Milford Hjelmeng 6B-HR vs Terrace Park Cahall 6B-HR completed
10:00am Court #3 Lakota Shock Cleland 4B-A vs Lakota Shock Schaefer 4B-A completed
10:00am Court #1 Lebanon Evans 3G-R vs Batavia Myers 3G-R completed
10:00am Court #2 Goshen Gatio 6G-B vs Anderson Shear 6G-B completed
11:00am Court #3 Goshen Settelmayer 4B-A vs Oak Hills Sweet 4B-A completed
11:00am Court #1 Goshen Durbin 3G-A vs Oak Hills Huber 3G-A completed
11:00am Court #2 Terrace Park Stevens 6B-HR vs Monfort Heights Young 6B-HR completed
12:00pm Court #3 Lakota Shock Schaefer 4B-A vs Lebanon Sands 4B-A completed
12:00pm Court 5 Ross Brown 5B-A vs Goshen Settelmayer 5B-A completed
12:00pm Court 6 Madeira Mobley 5B-B vs Lakota Shock Johnston 5B-B completed
12:00pm Court #1 Finneytown Laird 3G-R vs Batavia Myers 3G-R completed
12:00pm Court #2 Anderson Shear 6G-B vs Hamilton Lipps 6G-B completed
01:00pm Court #4 Milford Kirk 6G-R vs Lakota Thunderbirds Strunk 6G-R completed
01:00pm Court #3 Goshen Settelmayer 4B-A vs Lakota Shock Cleland 4B-A completed
01:00pm Court 5 Milford Hall 4G-HR vs Hamilton Lewis 4G-HR completed
01:00pm Court 6 Mason Goldcamp 5B-B vs Hamilton Snyder 5B-B completed
01:00pm Court #1 Lebanon Evans 3G-R vs Anderson Sexton 3G-R completed
01:00pm Court #2 Cincy Stars Davis 6G-A vs Goshen Gatio 6G-B completed
02:00pm Court #4 Oak Hills Smith 6G-HR vs Lebanon Steele 6G-R completed
02:00pm Court #3 Lebanon Mccoy 4B-C vs Oak Hills Shaw 4B-C completed
02:00pm Court 5 Goshen Settelmayer 5B-A vs Mason Heyman 5B-A completed
02:00pm Court 6 Cincinnati Christian Booth 5B-B vs Lakota Shock Johnston 5B-B completed
02:00pm Court #1 Goshen Durbin 3G-A vs Lakota Shock Schaefer 3G-A completed
02:00pm Court #2 Fairview-Clifton Clouse 6B-HR vs Terrace Park Stevens 6B-HR completed
03:00pm Court #4 Lakota Thunderbirds Davis 6G-R vs Kilgour Gannaway 6G-R completed
03:00pm Court #3 Lakota Shock Cleland 4B-A vs Oak Hills Sweet 4B-A completed
03:00pm Court 5 Terrace Park Padjen 4G-HR vs Milford Hall 4G-HR completed
03:00pm Court 6 Lakota Shock Reinhart 5B-B vs Loveland Schwinn 5B-B completed
03:00pm Court #1 Anderson Sexton 3G-R vs Finneytown Laird 3G-R completed
03:00pm Court #2 Hamilton Lipps 6G-B vs Cincy Stars Davis 6G-A completed
04:00pm Court #4 Lakota Thunderbirds Strunk 6G-R vs Lebanon Reynolds 6G-R completed
04:00pm Court #3 Oak Hills Sweet 4B-A vs Lebanon Sands 4B-A completed
04:00pm Court 5 Mason Heyman 5B-A vs Oak Hills Dissinger 5B-A completed
04:00pm Court 6 Mason Goldcamp 5B-B vs Madeira Mobley 5B-B completed
04:00pm Court #1 Lebanon Steele 6G-R vs Ross Rook 6G-HR completed
04:00pm Court #2 Monfort Heights Young 6B-HR vs Milford Hjelmeng 6B-HR completed
05:00pm Court #4 Lakota Thunderbirds Davis 6G-R vs Terrace Park Willett 6G-R completed
05:00pm Court #3 Harrison Markarian 4B-C vs Milford Korchak 4B-C completed
05:00pm Court 5 Lebanon Sako 5B-A vs Fairfield Warriors Thomas 5B-A completed
05:00pm Court 6 Loveland Schwinn 5B-B vs Cincinnati Christian Booth 5B-B completed
05:00pm Court #1 Mariemont Love 6G-R vs Milford Culver 6G-R completed
05:00pm Court #2 Mariemont Foley 4B-C vs Loveland Cooley 4B-C completed
06:00pm Court #4 Kilgour Gannaway 6G-R vs Milford Kirk 6G-R completed
06:00pm Court 5 Edgewood Smith 5B-A vs Oak Hills Dissinger 5B-A completed
06:00pm Court 6 Terrace Park Cahall 6B-HR vs Fairview-Clifton Clouse 6B-HR completed
06:00pm Court #1 Talawanda Brechin 6G-HR vs Kilgour Floyd 6G-R completed
06:00pm Court #2 Terrace Park Senes 4G-HR vs Terrace Park Padjen 4G-HR completed
07:00pm Court #4 Lebanon Reynolds 6G-R vs Ross Rook 6G-HR completed
07:00pm Court 6 Milford Culver 6G-R vs Terrace Park Willett 6G-R completed
Sunday, November 11, 2018
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Court #4 Mariemont Love 6G-R vs Oak Hills Smith 6G-HR completed
09:00am Court #3 Loveland Cooley 4B-C vs Oak Hills Shaw 4B-C completed
09:00am Court 5 Mason Heyman 5B-A vs Ross Brown 5B-A completed
09:00am Court 6 Lakota Shock Johnston 5B-B vs Loveland Schwinn 5B-B completed
10:00am Court #4 Ross Rook 6G-HR vs Talawanda Brechin 6G-HR completed
10:00am Court #3 Mariemont Foley 4B-C vs Milford Korchak 4B-C completed
10:00am Court 5 Edgewood Smith 5B-A vs Lebanon Sako 5B-A completed
10:00am Court 6 Hamilton Snyder 5B-B vs Lakota Shock Reinhart 5B-B completed
11:00am Court #4 Lebanon Reynolds 6G-R vs Kilgour Floyd 6G-R completed
11:00am Court #3 Loveland Cooley 4B-C vs Harrison Markarian 4B-C completed
11:00am Court 5 Oak Hills Dissinger 5B-A vs Goshen Settelmayer 5B-A completed
11:00am Court 6 Loveland Schwinn 5B-B vs Madeira Mobley 5B-B completed
12:00pm Court #4 Talawanda Brechin 6G-HR vs Lakota Thunderbirds Strunk 6G-R completed
12:00pm Court #3 Lakota Shock Schaefer 4B-A vs Goshen Settelmayer 4B-A completed
12:00pm Court 5 Lebanon Sako 5B-A vs Mason Heyman 5B-A completed
12:00pm Court 6 Hamilton Snyder 5B-B vs Cincinnati Christian Booth 5B-B completed
01:00pm Court #4 Ross Rook 6G-HR vs Oak Hills Smith 6G-HR completed
01:00pm Court #3 Milford Korchak 4B-C vs Lebanon Mccoy 4B-C completed
01:00pm Court 5 Hamilton Lewis 4G-HR vs Terrace Park Senes 4G-HR completed
01:00pm Court 6 Lakota Shock Reinhart 5B-B vs Mason Goldcamp 5B-B completed
02:00pm Court #4 Milford Kirk 6G-R vs Mariemont Love 6G-R completed
02:00pm Court #3 Milford Lambdin 4B-A vs Oak Hills Sweet 4B-A completed
02:00pm Court 5 Fairfield Warriors Thomas 5B-A vs Edgewood Smith 5B-A completed
02:00pm Court 6 Finneytown Laird 3G-R vs Lebanon Evans 3G-R completed
03:00pm Court #4 Kilgour Floyd 6G-R vs Lebanon Steele 6G-R completed
03:00pm Court #3 Lebanon Mccoy 4B-C vs Harrison Markarian 4B-C completed
03:00pm Court 5 Terrace Park Padjen 4G-HR vs Hamilton Lewis 4G-HR completed
03:00pm Court 6 Batavia Myers 3G-R vs Anderson Sexton 3G-R completed
03:30pm Court #1 Sycamore Christerson 3G-A vs Goshen Durbin 3G-A completed
03:30pm Court #2 Terrace Park Stevens 6B-HR vs Milford Hjelmeng 6B-HR completed
04:00pm Court #4 Milford Culver 6G-R vs Kilgour Gannaway 6G-R completed
04:00pm Court #3 Lebanon Sands 4B-A vs Milford Lambdin 4B-A completed
04:00pm Court 5 Milford Hall 4G-HR vs Terrace Park Senes 4G-HR completed
04:00pm Court 6 Terrace Park Cahall 6B-HR vs Monfort Heights Young 6B-HR completed
04:30pm Court #1 Lakota Shock Schaefer 3G-A vs Oak Hills Huber 3G-A completed
04:30pm Court #2 Anderson Shear 6G-B vs Cincy Stars Davis 6G-A completed
05:00pm Court #4 Milford Kirk 6G-R vs Lakota Thunderbirds Davis 6G-R completed
05:00pm Court 5 Fairfield Warriors Thomas 5B-A vs Ross Brown 5B-A completed
05:00pm Court 6 Milford Hjelmeng 6B-HR vs Fairview-Clifton Clouse 6B-HR completed
05:30pm Court #1 Oak Hills Huber 3G-A vs Sycamore Christerson 3G-A completed
05:30pm Court #2 Goshen Gatio 6G-B vs Hamilton Lipps 6G-B completed