Oak Hills High School

You are here

E.g., 11/17/2019
Saturday, November 09, 2019
Game Time Gym Home Away Status
02:00pm South Gym Madeira Mobley 6B-A vs Ross Brown 6B-A scheduled
02:00pm North 1 Summit Country Day Woodard 6G-HR vs Summit Country Day Ebken 6G-HR scheduled
02:00pm North 2 Summit Country Day Jackson 3G-R vs Mariemont Aaron 3G-R scheduled
03:00pm South Gym Milford Blaske 6B-B vs Kings Hawkins 6B-B scheduled
03:00pm North 1 Madeira Setz 6B-C vs Lakota Shock Johnston 6B-C scheduled
03:00pm North 2 Lakota Flight Clark 3G-A vs Goshen Gray 3G-A scheduled
04:00pm South Gym Sycamore Kahn 6B-A vs Madeira Mobley 6B-A scheduled
04:00pm North 1 Summit Country Day Ebken 6G-HR vs Lebanon Kohlhorst 6G-R scheduled
04:00pm North 2 Oak Hills Dissinger 3G-A vs Anderson Lewis 3G-A scheduled
05:00pm South Gym Hamilton Brann 6B-B vs Kings Hawkins 6B-B scheduled
05:00pm North 1 Mariemont Frye 6B-C vs Madeira Setz 6B-C scheduled
05:00pm North 2 Goshen Gray 3G-A vs Anderson Bottoms 3G-A scheduled
06:00pm South Gym Lakota Shock Reinhart 6B-B vs Mariemont Maier 6B-B scheduled
06:00pm North 1 Oak Hills Karnes 6G-HR vs Summit Country Day Woodard 6G-HR scheduled
06:00pm North 2 Mariemont Aaron 3G-R vs Lebanon Bradley 3G-R scheduled
07:00pm South Gym Sycamore Kahn 6B-A vs Ross Brown 6B-A scheduled
07:00pm North 1 Mariemont Frye 6B-C vs Kings Wesley 6B-C scheduled
07:00pm North 2 Anderson Bottoms 3G-A vs Lebanon Chivington 3G-A scheduled
08:00pm South Gym Edgewood Smith 6B-B vs Mariemont Maier 6B-B scheduled
08:00pm North 1 Lebanon Roddy 6B-C vs Oak Hills Wergers 6B-C scheduled
08:00pm North 2 Lebanon Bradley 3G-R vs Milford Polly 3G-R scheduled
Sunday, November 10, 2019
Game Time Gym Home Away Status
09:00am South Gym Ross Brown 6B-A vs Oak Hills Price 6B-A scheduled
09:00am North 1 Oak Hills Karnes 6G-HR vs Summit Country Day Ebken 6G-HR scheduled
09:00am North 2 Lebanon Chivington 3G-A vs Oak Hills Dissinger 3G-A scheduled
10:00am South Gym Mariemont Maier 6B-B vs Hamilton Brann 6B-B scheduled
10:00am North 1 Madeira Setz 6B-C vs Oak Hills Wergers 6B-C scheduled
10:00am North 2 Anderson Lewis 3G-A vs Anderson Bottoms 3G-A scheduled
11:00am South Gym Oak Hills Price 6B-A vs Sycamore Kahn 6B-A scheduled
11:00am North 1 Lebanon Kohlhorst 6G-R vs Oak Hills Karnes 6G-HR scheduled
11:00am North 2 Summit Country Day Jackson 3G-R vs Lebanon Bradley 3G-R scheduled
12:00pm South Gym Kings Hawkins 6B-B vs Edgewood Smith 6B-B scheduled
12:00pm North 1 Lakota Shock Johnston 6B-C vs Mariemont Frye 6B-C scheduled
12:00pm North 2 Anderson Lewis 3G-A vs Lakota Flight Clark 3G-A scheduled
01:00pm South Gym Milford Blaske 6B-B vs Lakota Shock Reinhart 6B-B scheduled
01:00pm North 1 Lebanon Roddy 6B-C vs Lakota Shock Johnston 6B-C scheduled
01:00pm North 2 Milford Polly 3G-R vs Mariemont Aaron 3G-R scheduled
02:00pm South Gym Madeira Mobley 6B-A vs Oak Hills Price 6B-A scheduled
02:00pm North 1 Oak Hills Wergers 6B-C vs Kings Wesley 6B-C scheduled
02:00pm North 2 Lebanon Chivington 3G-A vs Goshen Gray 3G-A scheduled
03:00pm South Gym Edgewood Smith 6B-B vs Milford Blaske 6B-B scheduled
03:00pm North 1 Summit Country Day Woodard 6G-HR vs Lebanon Kohlhorst 6G-R scheduled
03:00pm North 2 Milford Polly 3G-R vs Summit Country Day Jackson 3G-R scheduled
04:00pm South Gym Hamilton Brann 6B-B vs Lakota Shock Reinhart 6B-B scheduled
04:00pm North 1 Kings Wesley 6B-C vs Lebanon Roddy 6B-C scheduled
04:00pm North 2 Lakota Flight Clark 3G-A vs Oak Hills Dissinger 3G-A scheduled